1. Ana Sayfa
 2. Kişisel Bakım
Trendlerdeki Yazı

Gıdık Nasıl Gider 7 Günde Gıdı Eritme

Gıdık Nasıl Gider 7 Günde Gıdı Eritme
Gıdık Nasıl Gider 7 Günde Gıdı Eritme
1

Gıdık nasıl gider 7 günde gıdı eritme makalemizde sizlere zayıflamadan bahsetmeyeceğiz kısa sürede çene altı gıdık nasıl gider öğrenelim. Bu arada gıdı eritmedeki amaç zayıflamaksa bu konuda merak edilen simflat ne işe yarar konusuna bakabilirsiniz. Son zamanlarda kadın erkek ayırt etmeksizin herkesin baş belası boyun altı gıdık nasıl gider konusu , çoğu kişi sırf bu yüzden ameliyatlara başvuruyor. Sizlere doğal egzersizler , maske ve biraz da sabır ile evde gıdık yok etme konusunda gereken her şeyi gösterecez.

Gıdık Nedir?

Gıdık yalnızca kilolu insanlarda olan bir şey değildir. Yapısal veyahut genetik nedenlerden dolayı gıdı gevşeyebilir. Standart ideal kiloya sahip olan ya da zayıf kişilerde de gıdı oluşabilir. Gıdı bölgesi farklı sebeplerden sarkabilir. 

Gıdık Eritme ameliyatı
Gıdık Eritme ameliyatı

Gıdı bölgesinin sarkması son derece doğal bir olaydır. Gıdı sarkmasını gidermek az önce de dediğimiz gibi sabır gerektiren yollardan geçer. Günümüzde artık gıdı aldırma ameliyatlarına başvuruluyor. Ama ameliyat korkusu olan veya ameliyat olmak istemeyen kişiler doğal yöntemlere başvurabilir.

Gıdık Nedir
Gıdık Nedir

Gıdık Nasıl Gider

Gıdı nasıl gider çokta çabuk gider bunun için ameliyatlara başvuranların yanı sıra gıdı eritmek için pilli küçük makinalar bile üretildi lakin size şimdi vereceğimiz maske , egzersiz ve yüz yogaları sayesinde tüm derdinizden kurtulacaksınız.

gıdık nasıl gider
gıdık nasıl gider

Gıdık Eritme Egzersizi

Gıdık Eritme Egzersizi
Gıdık Eritme Egzersizi
 1. Sağ işaret ve orta parmağınızı çenenizin orta noktasında tutuyorsunuz. Sol eliniz yardımıyla çene kemiğinizin sağ üst tarafına yukarıya doğru ufak masajlar yapın. 3 kere tekrarlayın.
  1. Orta parmağını kulak memenin arkasına koy aşağı yukarı sağa sola ittirerek masaj yap. Lenfleri çalıştıracaktır.
  2. Yukarı doğru bakarak boyun kaslarınızı olabildiğince gerin 2 elinizin avuç içini kullanarak yukarıya doğru gerdirerek masaj yapın.
  3. Tekrar iki elinizin avuç içini kullanarak çene çizgisini aşağıya doğru takip ederek hafifçe bastırarak masajda bulunun.
  4. Çene kemiklerinizin üzerinde avuç içlerinizle yukarı yönlü masaj yapın.

Bu hareketleri düzenli şekilde yapmalısınız kısa sürede etkisini hissedeceksiniz. Gıdı masajı nasıl yapılır bunu da öğrenmiş olduk sırada maskemiz var. Maskeye geçmeden ameliyatsız yanak inceltme konumuzda buna çok benzer tüyolar var bakmak istersen eğer.

Gıdı Eritme Maskesi

Gıdı Eritme Maskesi Malzemeleri

1 adet yumurtanın beyazı
1 büyük boy patatesin püresi
Yarım yemek kaşığı bal

Gıdı Eritme Maske Uygulanışı

Gıdı Eritme Maskesi

Patates püresine öncelikle bal ekliyoruz ardından sürülmeye uygun bir kıvama gelene kadar karıştıralım. Hazırlamış olduğumuz karışımı gıdı ve boyun yani çene altı gıdı bölgenize masaj yaparak uygulayalım. Kalan malzemeyi ince tabaka haline aynı bölgelere sürmeye devam edelim.

Haftada 1 ya da 2 kez uyguladığınız takdirde en fazla bir aylık süre sonunda gözle görülür sonuçlar verecek olan bu maske yukarıda verdiğimiz egzersizlerle de desteklendiğinde gıdı eritme ,gıdık nasıl erir , gıdık nasıl gider konusunda oldukça etkili olacaktır.

Çene altında gıdık neden olur?

Çene altında gıdık neden olur derseniz bunu sadece kilo problemine bağlamak yanlış olur. dış etkenler kötü alışkanlıklar yaş problemi veya zayıf beslenme maalesef bu çene altı sarkması denen sorunu getirecektir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. evde gıdık yok etme aramasından tutun Gıdık Nasıl Gider araştırmasına kadar her şeyi yaptım ama sonunda bu siteyi buldum gerçekten kafamdaki tüm soru işaretlerini giderdi. Hiç boşuna Ameliyatsız gıdı Eritme fiyatları araştırması yapmayın bu sitede verilen maske ve uygulamaları yapın kısa sürede faydasını sizde göreceksiniz teşekkürler her şey için…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir