1. Ana Sayfa
  2. Cilt Bakımı
Trendlerdeki Yazı

Kaş Usturası ile Yüz Almak

Kaş Usturası ile Yüz Almak
Kaş Usturası ile Yüz Almak
1

Kaş Usturası ile Yüz Almak yeni yeni trend olmaya başlayan bir konudur. Herkesin aklında bununla ilgili bazı soru işaretleri olduğuna eminiz. Yazarken bile ” Ustura Tüyleri Kalınlaştırır Mı ? ” dediğinizi duyar gibiyim. Bu başlıkta ustura ile tüyleri almaktan yararları , zararları kullanıcı yorumları ve soru cevap yaparak bitireceğiz. Aklınıza takılan eksik konu olursa yorumda belirtirseniz konuya ekleme yapacağımızdan şüpheniz olmasın o halde haydi başlayalım yüz tüylerinden bıkanlar.

Kaş Usturası ile Yüz Almak
Kaş Usturası ile Yüz Almak

Kaş Usturası Nedir?

Kaş usturası, ucunda küçük bir jilete sahip olan ve kaş alabilmek için kullandığımız minik bir araçtır. Fakat bu jilet, tamamen kaş için üretilmiş olup usturadan biraz farklıdır diyebiliriz. Demek istediğim ucundaki bıçak yardımıyla , cildinize zarar vermeden acısız şekilde kaşları ve kaşların etrafındaki küçük tüyleri zorlanmadan almanızı sağlayan işlevsel bir araçtır.

Kaş Usturası Nasıl Kullanılır?

Kaşlarınıza evde şekil verebilmek için olabildikçe kullanışlı yapısı ve kolay kullanıma sahiptir. Kaşlarınızı yukarıya doğru tarayın öncelikle sonra kaşlarınızı alacağınız şekli hayal edin. Sonrasında, yukarıdan aşağıya doğru olacak şekilde yavaş yavaş kaşlarınızı alabilirsiniz artık.

Kaş Usturası Nasıl Kullanılır
Kaş Usturası Nasıl Kullanılır

Kaş Usturası ile Yüz Almak

Kaş Usturası ile Yüz Almak tüylerini kalınlaştırır mı , kaş usturasıyla tüy alınır mı? Trend olan sorularımızın cevabına gelecek olursak. Genellikle kadın kullanıcılarımız yüzündeki tüyleri almak ve favorileri düzeltmek amacıyla kaş usturasını kullandığını doğrudur.

Ne kadar kaş usturası da olsa ucunda minik bir jilet olduğu için sertleştireceği kesindir fakat kalınlaştırıp kalınlaştırmayacağı konusunda net bir şey diyemeyiz. Yüz bakımı ve serumları hakkında merakınız varsa yüz serumu nasıl kullanılır makalemizi okumanız işinize yarayacaktır.

Kaş Usturası Kullananlar

  • Cildimi fazlasıyla tahriş etti ve denediğim yer bir kaç gün çok sertleşti. Fakat kaşlarım daha sonradan toparladı.
  • Keskinliği ve küçük oluşu kullanım kolaylığı sağlıyor. Kaş ve bıyıklar için sürekli kullandığım bir ürün.
  • Hem kaşlarım hem de yüz tüylerim için kullanıyorum. Sonuç gerçekten iyi. İnce, kalın ve sert tüyleri çok güzel alıyor. Adeta kaşlarım kuaförden çıkmış gibi.

Kaş Usturası ile Yüz Almak tüylerini kalınlaştırır mı?

Konumuzda açıklamıştık ama özet olarak sertleştirir fakat kalınlaştırıp kalınlaştırmama konusu meçhul.

kaş usturası ile bıyık alınır mı

Bununla ilgili deneyip video çekenler fazlasıyla mevcut ama sorumluluk tabikide size ait, ama iple bıyık aldırma veya yüz tüylerini iple aldırmak gibi şeyleri yapmaktan elbette mantıklı olacaktır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Kaş usturası yüze kullanılır mı konusunda hep kararsızdım ama bu blogu okuduktan sonra
    Kaş usturası ile yüz almak yorumlarını okumadan anlamış oldum teşekkürler güzelciltbakim.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir